Šaltis už lango – ką apsirengti?

Žiema kiek apriboja įvaizdžių kūrimą, kadangi aprangos laisvę stabdo oro sąlygos. Tai reiškia, kad šiuo metu laiku be geros išvaizdos taip pat turime pasirūpinti bendru komfortu. Apsauga nuo šalčio, vėjo ir kritulių, tokių kaip lietus ir sniegas tai svarbiausia užduotis, už kurią atsako žieminė apranga. Taigi, ką rinktis, norint jausti šilumą tada, kai temperatūra retai kyla aukščiau nulio?

Šilti džemperiai kovoje su šalčiu

Žiemą garderobe turi atsirasti šilti džemperiai, kurie priderinti prie kitų įvaizdžio elementų padės laimėti kovą su šalčiu. Džemperių pasirinkimas yra labai platus, todėl sau tinkantį modelį ras kaip klasikinių sportinių derinių, taip ir kasdienio stiliaus mėgėjai.

Medvilniniai džemperiai su gobtuvu gali užtikrinti gerą apsaugą nuo šalčio ir kritulių. Geriausia rinktis storesnius modelius, kurie šaltą dieną šildys daug geriau, nei pavasario-vasaros sezonui skirti lengvi modeliai. Tie, kam nepatinka gobtuvai, gali rinktis džemperius be šito elemento, yra prieinamos kiek sportinės, tiek kasdienės versijos. Komforto mėgėjams verta pasiūlyti užsegiamus džemperius, kurie dėl užtrauktukų yra labai patogūs, bent jau dėl to, kad jų nereikia mautis per galvą.

Susidraugauk su vilna

Vilnoniai džemperiai nepriklauso geidžiamiausių mados pasaulio objektų grupei, bet gali būti puikiu garderobo papildymu tada, kai galima sau leisti laisvesnę aprangą. Vilna leidžia cirkuliuoti orui ir palaiko tinkamą temperatūrą.

Parduotuvėse yra prieinami skirtingo storio vilnoniai džemperiai, todėl šį džemperių tipą galima lengvai pritaikyti prie oro sąlygų. Vilnoniai džemperiai tai geras pasirinkimas žieminiams pasisėdėjimams prie laužo ar sniego pramogoms. Tai taip pat puiki žieminė apranga žmonėms, kurie napaisant neigiamos temperatūros nenori atsisakyti fizinio aktyvumo gryname ore.

Nėra žiemos be megztinio

Storas megztinis žiemą tai geriausias žmogaus draugas. Panašiai kaip džemperių atveju, čia taip pat yra neribotos galimybės, kadangi rinkoje yra įvairių megztinių gausa. Galima rinktis iš klasikinių vienspalvių megztinių ir originalių raštų, puikiai papildančių žieminius gatvės stiliaus įvaizdžius. Taip pat geras pasirinkimas yra kardiganas, arba užsegiamas megztinis su „V“ formos iškirpte. Jis įspūdingai atrodo su džinsais ar medžiaginėmis kelnėmis. Be to, juos galima derinti kiek su elegantiškais, „smart casual“ stiliaus, tiek su miesto įvaizdžio laisvumą pabrėžiančiais žygio batais. Nepriklausomai nuo kasdienės aprangos stiliaus megztiniai yra kiekvieno garderobo būtinumas.

Nepamiršk apie žieminę striukę

Vienas svarbiausių elementų, kurie žiemą privalo atsirasti mūsų spintoje, yra žieminė striukė. Geras pasirinkimas gali būti pūkinė striukė, kuri dėl tinkamo užpildo užtikrina apsaugą nuo kintančių oro sąlygų, saugodama nuo šalčio ir vėjo. Pūkinės striukės dažnai yra dygsniuotos, kas lemia, jog jos atrodo daug geriau ir pagerina bendrą įvaizdžio įspūdį.

Verta atkreipti dėmesį į ilgesnes striukes, kadangi jos užtikrina dar daugiau šilumos ir puikiai saugo nuo vėjo, blokuodamos jo prasiskverbimą po drabužiais.

Žiemą nemažu populiarumu džiaugiasi striukės su gobtuvais, kadangi tai dar vienas elementas, kuris ženkliai pagerina komfortą ir apsaugą nuo blogų oro sąlygų. Žieminių striukių atveju galima rasti gobtuvus su maloniu kailiuku.

Žieminio garderobo aksesuarai

Kai už lango šaltis, negalima pamiršti apie tinkamus aksesuarus. Priedai gali apsaugoti ne tik nuo žemos temperatūros ir peršalimo. Verta prisiminti, kad dėmesys smulkmenoms taip pat atspindi mūsų stilių.

Vienas svarbiausių aksesuarų, kurie turi atsirasti žieminiame garderobe, yra šalikas. Pastaruoju metu milžinišką populiarumą pelnė šalikai-movos, todėl renkantis aksesuarą verta atkreipti dėmesį būtent į šią prekių grupę.  Šalikas tai elementas, kuris gali padėti pabrėžti įvaizdžio charakterį. Minimalistinio dizaino mėgėjai turėtų orientuotis į vienspalvius modelius arba į neryškaus rašto produktus. Drąsesnio stiliaus gerbėjai gali įsigyti šaliką su įdomesniais raštais, kurie prikausto dėmesį.

Dar vienas produktas, kuriuo reikia pasirūpinti žiemą, yra pirštinės. Jos saugo delnus nuo šilumos praradimo ir gali lemti, jog mūsų įvaizdis taps dar įdomesnis. Vienspalvės? Raštuotos? Vilnonės? Odinės? Pasirinkimas priklauso nuo tavęs.

Kiekvienas šalčio bijantis žmogus žino, kad žiemą negalima pamiršti apie kepurę. Glotnios, raštuotos, su bumbulu, su ausinėmis – visos šios kepurės užtikriną komfortą ir šilumą, kas atėjus žieminiams orams yra be galo svarbu.

Parašykite komentarą